Graz revanširao poraz u Zagrebu...

16.10.17

Graz odnio pobjedu na domaćem ledu rezultatom 7:5...

Hokejaši Medveščaka doživjeli su sedmi ovosezonski poraz u EBEL-u, bolji od njih na svojem ledu bili su Graz 99ersi 7:5 (2:2, 4:0, 1:3).

'Grazeri' su nakon samo četiri minute utakmice vodili 2:0, ali je golovima Morleyja i Boivina Medveščak do kraja prvog dijela uspio doći do aktivnog rezultata.

Zagrebački oklopnici su na gostovanju u Grazu izgubili zbog iznimno loše odigrane druge trećine, koju je domaća momčad dobila 4:0 te u posljednjih 20 minuta ušla s četiri pogotka prednosti. U 43. minuti Graz je poveo 7:2, a do kraja dvoboja Medveščak je uspio ublažiti poraz do prihvatljivih 7:5.

Po dva pogotka za Medvjede postigli su Morley (8, 58) i Boivin (20, 51), a jednom je strijelac bioAviani (58).

Medvjedi su s 15 bodova na 7. mjestu ljestvice EBEL-a.

Sljedeći nastup zagrebački oklopnici imaju za 11 dana, u četvrtak 26. listopada (19.15 sati) kad će u zagrebačkom Domu sportova gostovati Vienna Capitalsi.

EC MOSER MEDICAL GRAZ99ers : KHL MEDVEŠČAK ZAGREB

7:5 (2:2, 4:0, 1:3)

Suci: FICHTNER, ANGERER, TRILAR, HRIBAR